JULA najemcą w Ozimska Park w Opolu

Podpisaliśmy umowę najmu powierzchni na terenie Ozimska Park z JULĄ, szwedzką siecią multimarketów dla majsterkowiczów, profesjonalistów i wszystkich osób aktywnych. Będzie to pierwszy sklep sieci w mieście oraz całym województwie opolskim. Otwarcie odnowionego obiektu zaplanowane jest na IV kwartał br.

JULA istnieje na rynku od 1979 roku, a w Polsce od ponad 10 lat. Oferuje klientom szeroką i starannie dobraną gamę produktów do domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie JULA znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz wiele akcesoriów dla osób aktywnie spędzających czas m.in. wędkując, wędrując czy jeżdżąc na rowerze.

Całkowita powierzchnia najmu po przebudowie parku handlowego wyniesie blisko 18 000 mkw., z miejscem na działalność dla ponad 30 punktów handlowych i usługowych. Wśród firm, które wynajęły już przestrzeń w Ozimska Park, jest m. in. Kaufland oraz Sinsay.

Generalnym Wykonawcą inwestycji jest Daldehog. Za wynajem powierzchni odpowiada Mallson oraz JLL, natomiast za nadzór nad komercjalizacją – Scallier.