FORGOT YOUR DETAILS?

Park Glinianka

OTWARTY
SPRZEDANY, kupujący: CEE-BIG B.V.

Park handlowy / Łubna (pow. piaseczyński)
Projekt handlowy, zrealizowany w Łubnej pod Warszawą, jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów na południe od stolicy.

Na klientów nowego na Mazowszu parku handlowego czeka kompleks złożony z dwóch stref: handlowo-usługowej oraz rekreacyjno-wypoczynkowej.

Część handlowo-usługową tworzą dwa budynki o łącznej powierzchni ponad 10 000 mkw. Wśród najemców, poza marketem spożywczym Carrefour, znajdują się sklepy z branży jubilerskiej, modowej, drogeryjnej czy wyposażania wnętrz w tym: Verona, Sinsay, Jysk, KIK, Rossmann, Pepco, Home Landia, Dealz i TEDI. W ofercie Parku Glinianka znaleźć można także piekarnię Grzybki i Maxi Zoo posiadające artykuły dla zwierząt. Strefa wypoczynkowa zachęca odwiedzających atrakcyjną, zewnętrzną przestrzenią idealną do odpoczynku i rekreacji, miejscem zabaw dla dzieci i boiskiem do piłki plażowej.

Do dyspozycji klientów jest ok. 340 miejsc postojowych. Budowa obiektu, przy skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Wesołej, rozpoczęła się w sierpniu 2022 roku. Otwarcie kompleksu nastąpiło 30 marca 2023 roku.

Park Glinianka został doceniony w konkursie European Property Awards 2023 i zwyciężył w kategorii Retail Development Poland. Ponadto Park Glinianka został nominowany do europejskiej nagrody w kategorii Architecture Landscape i otrzymał 5 gwiazdek za wyjątkowy zielony teren rekreacyjno-wypoczynkowy.

Kluczowe informacje: GLA 10 200 m kw., sklepy/punkty handlowe 12 (docelowo ok. 18), miejsca parkingowe - 340, operator spożywczy: Carrefour, stacja ładowania samochodów elektrycznych.
TOP