FORGOT YOUR DETAILS?

Park Bielsko-Biała

OBIEKT W TRAKCIE PRAC PROJEKTOWYCH

Park handlowy / Bielsko-Biała
To kolejny nowoczesny obiekt typu retail park realizowany przez Grupę REDKOM, tym razem przy ulicy Warszawskiej 180 w Bielsku-Białej. Projekt prowadzony jest przez naszą spółkę REDKOM Park Bielsko.

Inwestycja polega na przebudowie istniejącego pasażu po TESCO, aby uzyskać otwartą przestrzeń dla planowanego parku handlowego, z wejściami do lokali bezpośrednio z parkingu oraz dobudowaniu nowego obiektu sąsiadującego z budynkiem istniejącym.

Obiekt powstaje w pobliżu węzła na drogę ekspresową S1, przy wjeździe do centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących obiektów takich jak: market budowlany Castorama, Merkury Market czy restauracja drive KFC. Będzie największym parkiem handlowym w mieście. Na ok. 20 000 mkw. powierzchni najmu znajdzie się ponad 20 sklepów znanych i popularnych marek sieciowych oraz wygodny parking dla klientów. Wraz z okolicznymi obiektami handlowymi, m.in. C.H. Sarni Stok, będzie to największe skupisko handlu i usług w Bielsku-Białej.

Otwarcie retail parku planowane jest w IV kwartale 2024 roku. Jednocześnie trwają także prace koncepcyjne nad następnymi etapami budowy kolejnych dwóch budynków, które dodatkowo uatrakcyjnią powierzchnię usługowo-handlową obiektu.

Przebudowywane centrum handlowe będzie wyjątkowym punktem na mapie miasta i regionu, łączącym funkcję handlową, gastronomiczną i rozrywkową. Park Bielsko wpisuje się w aktualny trend rewitalizacji starszych i nieefektywnych już konceptów handlowych.
TOP