FORGOT YOUR DETAILS?

Park handlowy Bielsko-Biała

OBIEKT W TRAKCIE BUDOWY

Park handlowy / Bielsko-Biała
To kolejny nowoczesny obiekt handlowy realizowany przez Grupę REDKOM, tym razem przy ulicy Warszawskiej 180 w Bielsku-Białej. Projekt prowadzony jest przez naszą spółkę REDKOM Park Bielsko.

Inwestycja polega na przebudowie istniejącego pasażu po TESCO, aby uzyskać otwartą przestrzeń dla planowanego parku handlowego, z wejściami do lokali bezpośrednio z parkingu oraz dobudowaniu nowego obiektu sąsiadującego z budynkiem istniejącym.

Obiekt powstaje w pobliżu węzła z drogą ekspresową S1, przy wjeździe do centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących obiektów takich jak: market budowlany Castorama, Merkury Market czy restauracja drive-thru KFC. Będzie największym parkiem handlowym w mieście. Na 17 000 m kw. powierzchni najmu znajdzie się sklep Kaufland oraz ok. 30 sklepów znanych i popularnych marek sieciowych. Dla Klientów przygotowany zostanie wygodny parking na 500 miejsc postojowych. Wraz z okolicznymi obiektami handlowymi, m.in. C.H. Sarni Stok, będzie to największe skupisko handlu i usług w Bielsku-Białej.

Otwarcie parku handlowego planowane jest w IV kwartale 2024 roku. Jednocześnie trwają także prace koncepcyjne nad następnymi etapami budowy kolejnych dwóch budynków, które dodatkowo uatrakcyjnią powierzchnię usługowo-handlową obiektu.

Przebudowywany park handlowy będzie wyjątkowym punktem na mapie miasta i regionu, łączącym funkcję handlową, gastronomiczną i rozrywkową. Park Bielsko wpisuje się w aktualny trend rewitalizacji starszych i nieefektywnych już konceptów handlowych.
TOP